تبلیغات
تست خودهیپنوتیزمی ،خودشناسی،روانشناسی - ادامه آیا من آدم خشنی هستم؟+ تست روانشناسی
تاریخ : شنبه 11 اردیبهشت 1395 | 11:44 ق.ظ | نویسنده : دکتر جمشید هاشمی
ادامه آیا من آدم خشنی هستم؟+ تست روانشناسی
رفتارشناسان معتقدند خشونتی که افراد در رفتارشان با دیگران دارند، بیشتر اوقات نتیجه ناراحتی ها و ناکامی هایشان در زندگی شخصی ست. این افراد نسبت به دیگران تنهاتر، غمگین تر و افسرده ترند و اعتماد به نفس پایینی دارند. درحقیقت براساس تحقیقات، خشونت و عصبانیت ما مستقیما با سطح سلامت روحی ما در ارتباط است؛

یعنی توانایی در کنترل خشونت به سلامت روح و روان ما در ارتباط است؛ یعنی ناتوانی در کنترل خشونت به سلامت روح و روان ما آسیب می زند و از طرف دیگر بیشتر اوقات افرادی که سلامت روحی پایینی دارند، در کنترل این احساسات ناتوانند.گرچه کنترل عصبانیت کار دشواری است، اما نتیجه آن بسیار بهتر و شیرین تر از عذاب وجدان و پشیمانی پس از یک رفتار نادرست ناشی از عصبانیت است.

ازدواج یکی از مهم ترین وقایع در زندگی هر شخصی است شما با انتخاب یک فرد خوب و ایده آل از هر نظر می توانید خوشبختی تان را در زندگی مشترک تضمین کنید ،اگر با فردی آرام و منطقی ازدواج کنید می توانید هر روز موفق تر و خوشبخت تر شوید .بعکس اکگر با فردی عصبی و پرخاشگر ازدواج کنید به معنای واقعی زندگی برایتان جهنم می شود.

وقتی می‌خواهید ازدواج کنید احتمالا همیشه این سۆال در ذهن‌تان هست که شخص مقابل چه خصوصیات اخلاقی‌ای دارد؟ مثلا از شخصیت آرامی برخوردار است یا نه، آیا زود عصبانی می‌شود یا نه؟ گاهی در طول شناخت پیش از ازدواج متوجه بعضی خصوصیات اخلاقی عجیب و غریب در فرد مقابل می‌شویم از جمله خشم و عصبانیت بی‌مورد. آیا می‌شود با اینگونه افراد زندگی مشترک خوبی داشت؟
ادامه دارد....

منبع :delgarm


برچسب ها: تست روانشناسی، خشم، تجسم خلاق، استاد آرام،